Nový ceník - od 1.7.2021Od 1.7.2021 zvyšujeme ceny za hlídání pejsků.
U všech pejsků máme jednotnou cenu 300kč za každý započatý den.

Více viz ceník: http://psihotel.ladyalison.cz/index.php/cenik

Informace k ubytování


Bohužel musíme od 1.7.2021 navýšit cenu za ubytování pejsků. Zvyšují se zálohy na zdravotní a soc. pojištění, ceny za energie. Obnova pelíšků, dek a ostatních nutných věcí pro ubytování také něco stojí. Děkuji za pochopení!

Změny v ceníku: ubytování za každý započatý den:  300kč pro všechny velikosti psů
                               Když k nám vezete pejska poprvé, přibalte mu sebou očkovací průkaz a nějaký pamlsek, kterému doma nikdy neodolá. Je vhodné mít napoprvé i vlastní stravu, aby se pejsek cítil opravdu jako doma a měl v misce vše, na co je zvyklý a co má rád. Neberte sebou misky, deky, pelíšky, hračky - vše máme. Pokud se něco zničí nebo ztratí, bude to naše starost a Vás to nebude mrzet. Napoprvé je také dobré, když do očkovacího průkazu vložíte nějaký "manuál" ohledně stravy, zdravotního stavu, upozorníte na alergie, na nutnost užívání léků, zvyky nebo zlozvyky pejska. Např., že se nesnese se stejným pohlavím nebo že dokáže hravě přeskočit jakýkoliv plot apod. Vše se dá vyřešit, jen je důležité to vědět!
Neubytováváme psy agresivní, nejsme na to vybaveni.
Po tel. domluvě se můžete dopředu přijet podívat a na vše se osobně vyptat. Opravdu ale dopředu zavolejte, abyste nejezdili zbytečně (nemusíme být doma, můžeme se zrovna věnovat jiným zákazníkům). Vše je o domluvě, i dovoz a odvoz pejska. Rádi ve všem vyhovíme, ale sami musíme dopředu upravit program.

Rezervace po telefonu s Vámi ráda vyřídím v pracovních dnech v běžnou denní hodinu. Pokud se nedovoláte, zavolám Vám co nejdříve zpátky.

 

Vítejte na našich stránkách!

 

Najdete zde všechny potřebné informace ohledně ubytování Vašeho pejska u nás.

Ceník Vás informuje o aktuálních cenách za pobyt  pejska u nás  (se stravou nebo bez).

Ve fotogalerii uvidíte, v jakém prostředí pejsky ubytováváme a venčíme.

Pokud se potřebujete na cokoliv zeptat, najdete naše číslo a příp. email v kontaktech.

 

 

 

Léto 2015